Imunitāte cīņā pret vīrusiem

Ko vēl varam darīt šajā vīrusu laikā?


Bez pilnīgas izvairīšanās no sabiedrības, vienīgais, kas mūs var pasargāt no vīrusa (vai mazināt slimības kaitējumu) ir mūsu imunitāte. Tāpēc varam tai palīdzēt - attīrīt no citiem vīrusiem, kas jau mitinās mūsu organismā (piem. herpes, citomegalo, epšteina barra, u.c.), tādējādi atvieglot imunitātes darbu, atslogot un vienlaicīgi stiprināt imunitāti ar dabiskiem līdzekļiem, lai tā būtu stipra un gatava cīnīties vajadzības gadījumā. Un, protams, ievērot paziņotos piesardzības pasākumus.

Dabīgi pretvīrusu iedarbības līdzekļi:


Skudru koku miza - pretvīrusu pretsēnīšu iedarbība (aktīvā viela lapahols bloķē vīrusu un baktēriju (stafilokoku un streptokoku) augšanu un vairošanos infekciju gadījumos, aktivizē imunitāti, nodrošina atveseļojošu iedarbību, kavē šūnu bojāeju).


Ķiploka ekstrakts - 5 ķiploka daiviņu ārstnieciskais efekts vienā mazā kapsuliņā pasaudzēs kuņģi no pārmērīga kairinājuma.


Koloidālais sudrabs ir plaša spektra dabas izcelsmes antibiotiķis, kas iedarbojas uz 650 dažādiem mikroorganismiem (arī uz Stafilokokiem un Helikobaktērijām), bet nekaitīgs zarnu mikroflorai, pārējām veselajām šūnām un nerada rezistenci. Izteikti baktericīds efekts, paātrina audu dzīšanu, pret izsitumiem un efektīvs pie kuņģa - zarnu trakta slimībās, elpceļu saslimšanām, kā arī brūcēm, čūlām un apdegumiem. Pūš degunā un mutē. Var pievienot Propolisa ūdeni un tējas koka eļļu un pūst degunā.


Sārmains ūdens - vēlams ļoti silts, no rīta tukšā dūšā un starp ēdienreizēm, diennaktī 30-40ml uz kg. (bet ne ar sodu, sodas ilgstoša lietošana nav veselīga gremošanas sistēmai, var izmantot tikai ārkārtas situācijā).


Tējas koka ēteriskā eļļa - atšķaidītu eļļā vai dārzeņu sviestā, smērē degunā. Var pievienot šķidrajām ziepēm roku dezinficēšanai.


Roku dezinfekcijas līdzekļi - dabīgus roku dezinfekcijas līdzekļus, augu valsts sviestus, eļļas ar pievienotu kvalitatīvu tējas koka ēterisko eļļu, vai appūst ar koloidālo sudraba ūdeni.

Imunitātes stiprināšanai:


C vitamīns (dabīgs) - nepieciešams katru dienu, imūnšūnām aizsardzības veidošanai.

Ehinācija - ieteicams pirkt aptiekās, jo tad ir garantēta kvalitātes atbilstība. Paaugstina imunitāti (organisma aizsargspējas, palielinot imūnšūnu - leikocītu skaitu). Bet papildus var dzert arī tēju veidā. Pie infekcijām un saaukstēšanās slimībām.

Pirmpiens - spēcīgs līdzeklis imunitātes (imūnglobulīna) izveidošanai no jauna un novājinātas imūnsistēmas atjaunošanai un uzturēšanai.

Citrosept - nopērkams aptiekās, satur C vitamīnu un daudz bioflavonoīdus (tie palīdz C vitamīnam un skābeklim nokļūt organismā caur asinvadu sieniņām.

Lakrica un ingvers - pretiekaisuma, atklepošanas, imūnkoriģējošs līdzeklis veselības atjaunošanai un uzturēšanai,Ja jums ir kādi jautājumi par šo tēmu, sūtiet ziņu Kontaktu sadaļā.

Veselību un izturību!

Vietnē izmantoti oficiālie Coral Club

informatīvie materiāli

© 2019 CoralDew

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook