Dabiska veselības un imunitātes aizsardzība vīrusu periodosOrganismā nepieciešams uzturēt sārmainu pH, jo skābā vidē vīrusi un baktērijas labi dzīvo un vairojas; Imunitāte slikti strādā brīdī, kad organisms piedzīvo stresu (turklāt, stress ļoti saskābina organismu).

Lai izvairītos no apkārtējā vidē klejojošajiem vīrusiem, ir nepieciešams turēt sevi siltumā, jo, organismam nosalstot, imunitāte sastingst. Profilaktiski jālieto dabas līdzekļus imunitātes uzturēšanai un vīrusu atvairīšanai (jo īpaši, ja tuvumā ir kāds slimnieks):

🍃 Ķiploku ekstrakts (saudzīgs kuņģim, nav elpā specifiskais aromāts un ir 5x spēcīgāks par daiviņu ķiploka) - plaša spektra antiparazītisks, spēcīgas antibakteriālas īpašības. Kopš seniem laikiem ķiploku izmanto gripas, aterosklerozes, bronhu un plaušu u.c. slimību gadījumos. Stimulē imūno sistēmu, paaugstina antivielas un pastiprina nomācošo iedarbību uz patogēnajām baktērijām, 🍃 Skudru koku mizas pulveris (aktīvā viela lapahols bloķē vīrusu un baktēriju (stafilokoku un streptokoku) augšanu un vairošanos infekciju gadījumos, aktivizē imunitāti, nodrošina atveseļojošu iedarbību, kavē šūnu bojāeju, arī pretsēnīšu iedarbība), 🍃 Koloidālais sudrabs ir plaša spektra dabas izcelsmes antibiotiķis, kas iedarbojas uz 650 dažādiem mikroorganismiem (arī uz Stafilokokiem un Helikobaktērijām), bet nekaitīgs zarnu mikroflorai, pārējām veselajām šūnām un nerada rezistenci. Izteikti baktericīds efekts, paātrina audu dzīšanu, pret izsitumiem un efektīvs pie kuņģa - zarnu trakta slimībās, elpceļu saslimšanām, kā arī brūcēm, čūlām un apdegumiem, 🍃 Melnā rieksta lapu ekstrakts (satur ļoti daudz C vitamīna, cīnās ar helmintiem un Candida tipa sēnītēm, patogēnajām baktērijām un mikrobiem, veicina organisma attīrīšanos, labvēlīgi ietekmē gremošanas un zarnu traktu), 🍃 Tējas koka eļļu, atšķaidītu eļļā vai dārzeņu sviestā, smērē degunā;


Ja gadījies jau saķert kādu vīrusu, tad ir svarīgi iedarboties nekavējoties, lai neļautu tiem strauji vairoties. Tas nosaka slimošanas vieglumu un ilgumu, tāpēc šādos periodos ieteicams pat nēsāt līdzi vismaz pH paceļošo antioksidantu. Nevajag uzreiz lietot līdzekļus, kas nomāc klepu vai iesnas, jo tam, kas ticis iekšā, ir jāiztīrās ārā, lai izvairītos no atkārtotas saslimšanas. Aizsardzībai pret vīrusiem palīdzēs arī attīrīts zarnu trakts, jo 80% imūnšūnas rodas tieši zarnās, tam labi derēs augu valsts programma Vesels zarnu trakts vai jaunā, dabīgā un saudzīgā, dziļi attīrošā programma Kolo Vada Light.


Par produktiem, to iegādāšanos un lietošanu rakstiet vai zvaniet, sūtiet jautājumus.

Bezmaksas reģistrācija, lai iegūtu pastāvīgu 20% atlaidi visiem produktiem, spiediet šeit vai rakstiet ziņu Kontaktu sadaļā.

Vietnē izmantoti oficiālie Coral Club

informatīvie materiāli

© 2019 CoralDew

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook