"CORAL DEW" VIETNES PRIVĀTUMA POLITIKA

PERSONAS DATU APSTRĀDE

“Coral Dew” administrācija iegūst personas datus (vārds, uzvārds, e-pasts un tālruņa numurs) tikai tad, ja vietnes lietotājs brīvprātīgi vēlas sazināties ar “Coral Dew” administrāciju, šim nolūkam nosūtot ziņu e-pastā vai izmantojot vietnē iestrādāto saziņas formu. Iegūtie dati tiek izmantoti tikai un vienīgi normatīvo aktu ietvaros ar mērķi: savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu “Coral Dew” pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana, ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no sadarbības modeļa ar lietotāju.

 

“Coral Dew” vietnes  lietotāju sniegtie personas dati nav publiski redzami. “Coral Dew” lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Lietotāja dati tiks glabāti papīra vai elektroniskā formā, ņemot vērā mūsu sadarbības ilgumu un piemērojamo normatīvajos aktos noteikto noilguma termiņu, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi.

 

Reģistrējoties kompānijas “Coral Club” oficiālajā tīmekļa vietnē,  lietotājs piekrīt “Coral Club” personas datu apstrādes un konfidencialitātes noteikumiem. Ar tiem var iepazīties šeit: https://lv.coral-club.com/userguide/privacy.php

“Coral Dew” nepārdod un nenodod citām personām lietotāju informāciju par iegūtajiem personas datiem.

 

SĪKDATNES

 

Interneta vietnē “Coral Dew” tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kuras interneta vietne, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu, saglabā uz jūsu datora cietā diska, kas ļauj vietnei vai pakalpojumu sniedzēja sistēmai atpazīt Jūsu pārlūkprogrammu, uztvert un atcerēties noteiktu informāciju. “Coral Dew” tiek izmantoti sīkfaili, lai palīdzētu atcerēties jūsu izvēlēto tīmekļa vietnes valodu vai aizpildot kontaktformu. Sīkdatnes arīdzan tiek izmantotas, lai apkopotu datus par mājas lapas apmeklējamību un vietnes mijiedarbību, lai jums varētu piedāvāt labāku mijiedarbību ar vietni nākotnē.

 

Kā izslēgt sīkdatnes?

 

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: https://www.allaboutcookies.org/ Lietotājs var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir tā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā lietotājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta interneta vietne, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas var nedarbosies vai darboties daļēji.

 

GOOGLE ANALYTICS

“Coral Dew” izmanto Google Analytics, ar kura palīdzību tiek analizēti tīmekļa vietnes lietošanas paradumus. Šis instruments izmanto sīkdatnes, lai anonīmi savāktu informāciju par standarta interneta reģistrāciju un apmeklētāju uzvedību. Šī informācija un Jūsu IP adrese tiek nosūtīta Google. “Coral Dew” neizmantos un arī neļaus izmantot šo statistikas analīzes instrumentu trešajām personām, lai izsekotu un iegūtu konfidenciālu informāciju par mūsu mājaslapas apmeklētājiem. Ne “Coral Dew”, ne Google nesasaistīs IP adresi ar individuālo datora lietotāju un jebkādiem citiem datiem, kas pieejami Google. Google Analytics darbojas saskaņā ar Google privātuma politiku.

Ar Google konfidencialitātes politiku  sīkāk var iepazīties šeit: https://policies.google.com/privacy?hl=en-US

Vietnē izmantoti oficiālie Coral Club

informatīvie materiāli

© 2019 CoralDew

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook